Autentické príbehy, nadčasové témy

Prestížne ocenenie Michelin Bib Gourmand 2015 pre Aureole Fusion Restaurant & Lounge

0
Prestížne ocenenie Michelin Bib Gourmand 2015 pre Aureole Fusion Restaurant & Lounge

Prestížny gastronomický sprievodca, Michelin Main Cities of Europe 2015, ktorý vychádza 16. marca 2015, už po tretíkrát ocenil svojou známkou Bib Gourmand najvyššie položenú pražskú reštauráciu Aureole Fusion Restaurant & Lounge, ktorá sa nachádza v 27. poschodí budovy City Tower na pražskom Pankráci.

small_1

Reštaurácia sa zameriava na modernú svetovú kuchyňu v štýle Fusion Cuisine, ktorú vedie šéfkuchár Jiří Král. Za celým projektom stojí spoločnosť Aureole Group s.r.o., ktorá spoločne so šéfkuchárom a tímom profesionálnych zamestnancov kladie dôraz na kvalitu a čerstvosť používaných surovín od dodávateľov z celého sveta a na špičkové služby poskytované svojim hosťom.  Od roku 1955 tento  sprievodca odmeňuje reštaurácie ponúkajúce dobré jedlo za dobrú cenu, celosvetovo známy ako Bib Gourmand.

small_2

Michelin Main Cities of Europe 2015 je pre európskych cestovateľov veľmi uznávaným a detailným  sprievodcom, kde nájdu skvelé tipy na kvalitné jedlo a pitie v celej Európe. Anonymní inšpektori cestujú po Európe a pozorne preskúmavajú, aktualizujú a každoročne vyhodnocujú odporúčania, ktoré sa týka 3800 hotelov a reštaurácií v 44 mestách  v 20 európskych krajinách. Inšpektori sú veľmi diskrétni, no aj presní a starostliví. Každú reštauráciu hodnotia pomocou detailne prepracovaného Michelin potravinového star-systému bodovania. Preto je Michelin Guide celosvetovo rešpektovaný ako nezávislý a reálny gastronomický sprievodca.

small

www.aureole.cz