Autentické príbehy, nadčasové témy

Romantický štýl je in!

0

Romantický štýl je in!

Značka s.Oliver je tu pre všetkých, aj pre zamilovaných. Pri príležitosti dňa sv. Valentína prichádza s doplnkami, s ktorými bude každý deň prechádzkou ružovým sadom. Romantický dizajn so srdiečkami a kvetmi poteší nielen oko, ale zahreje aj dušu.


Na doplnkoch záleží

Každá žena chce byť zbožňovaná a krásna. Značka s.Oliver  prináša tipy na valentínske darčeky, ktoré urobia radosť všetkým milovníčkam romantiky. Špeciálne doplnky môžete pokojne skombinovať aj s inými módnymi štýlmi.

Ružová šatka vyzdobená drobnými kvietkami v tvare srdiečok spríjemní nielen chladné zimné dni. Pohladí a zároveň zahreje. S koženou taškou s kvetinovým vzorom a aplikáciami v tvare srdca budete pri vychádzke mestom neprehliadnuteľná. Doplniť ju môžete peňaženkou v rovnakom dizajne.

V každej z nás sa skrýva aspoň kúsok romantickej duše. Veríme, že nové doplnky potešia nielen nežné pohlavie. Pánom určite ušetríme čas, ktorý by strávili premýšľaním o valentínskom darčeku pre svoje polovičky. Veríme, že u nás nájdu, čo potrebujú,“ povedala Pavla Pirklová, marketingová koordinátorka s.Oliver pre Čechy a Slovensko.

Módna, predovšetkým však lifestylová značka s.Oliver pre ženy a mužov zahŕňa spolu 10 segementov a výrobných línií, vrátane línie s.Oliver Junior inšpirovanej deťmi, končiac prémiovou líniou s.Oliver Selection. Okrem vlastnej značky firma ponúka aj 11 lifestylových radov s produktami od licenčných partnerov. Na Slovensku sa predávajú produktové línie: QS by s.Oliver, odvážna a spontánna móda pre mladých, s.Oliver Casual, športovo-elegantná móda poskytujúca pri nosení vysoký komfort, doplnky s.Oliver Accessories a lína Selection, elegantná a zároveň pohodlná business móda.

Words & Photos: Kharisma

www.soliver.sk