Autentické príbehy, nadčasové témy

Rýchlosť v štýle Jaeger-LeCoultre

0

O sponzorských aktivitách známej švajčiarskej spoločnosti Jaeger-LeCoultre sme už písali v minulosti. Svoj záujem „hodinári“ zameriavali na polo a hviezdy, ktoré sa v tejto hre presadili.  Tento raz však skutočné kone vymenili tie pod kapotou pretekárskych automobilov a vášnivých hráčov pola odvážni piloti.

Výrobca luxusných hodiniek Jaeger-LeCoultre upriamil svoju pozornosť na svet motorizmu. Vybral si na to slávnu automobilku Aston Martin, s ktorou podpísal zmluvu o spolupráci, ktorá sa začne odvíjať od legendárneho vytrvalostného podujatia 24 nodín Le Mans. Modro oranžové špeciály LMP1 anglického tímu Aston Martin Racing tak ponesú za cestou k úspechu aj meno exkluzívneho partnera. Tohtoročná dvadsaťštyri hodinovka v Le Mans tak bude mať pre Jaeger-LeCoultre špeciálnu príchuť. Pre tento event sa rozhodli Švajčiari prezentovať model svojich najnovších hodiniek AMVOX 1 a AMVOX 2 Racing. Piloti tímu Jan Charouz, Stefan Mucke a Tomáš Enge si prítomnosť slávnej značky vychutnávajú.

K Le Mans je nutné pridať ešte aktivity v najrýchlejšej formule. Pozornosť značky si vyslúžil anglický pilot Formuly 1 – Jenson Button. Ten počas najrýchlejších podajatí na svojom zápästí predstavil modely Reverso Squadra World Chronographe a Master Extreme LAB.

Fanúšikovia Jaeger-LeCoultre sa tak okrem skvelých zážitkov počas sledovania vrcholných motoristických eventov môžu tešiť na prítomnosť obľúbenej značky v dynamickom a divácky obľúbenom športe.

NIPOS                  Photos: Jaeger-LeCoultre Press

www.jaeger-lecoultre.com