Autentické príbehy, nadčasové témy

SWAROVSKI a filmový festival v Cannes

0

K menu Swarovski je možné okamžite priradiť slovo pôvab. Od roku 1895 pôsobí táto spoločnosť v krištáľovom svete, pričom si vybudovala skvelé meno. Čistota, jemnosť a jedinečná iskra krištáľu prirodzene vyústila v úzkom spojení so svetom filmu. S eleganciou Swarovski sa môžete stretnúť na červenom koberci i na filmovom plátne.

Spoločnosť Swarovski sa stala neodmysliteľnou súčasťou významných filmových podujatí, ktoré priťahujú medzinárodnú mediálnu pozornosť. Už po jedenásty raz je meno Swarovski prítomné na filmovom festivale v Cannes a desiaty raz aj v zákulisí odovzdávania Oscarov, kde sa šperkami tejto značky ozdobili také hviezdy, ako Hillary Swank a Marion Cotillard. Od roku 2006 sa zúčastnila na mnohých medzinárodných festivaloch -napríklad na Toronto Film Festival, Cesar Awards, Zlatý glóbus, Emmy Awards a mnohých ďalších.

Ak chcete naozaj dosiahnuť iskru na červenom koberci, tak určite využite krásu Swarovského krištáľov. Preto celebrity tak často siahajú po extravagantných šperkoch tejto značky.

Každú sezónu prichádza Nathalie Colin, kreatívna riaditeľka Swarovski, s novými výtvormi, ktoré sú ideálne na to, aby sa hviezdy predviedli na červenom koberci. Sú totiž výnimočné, odvážne, úžasné a elegantné. Krištáľ patrí k všestranným materiálom s obrovským potenciálom a Swarovski neustále  hľadá možnosti, ako ho zdokonaliť a tak stále pripravovať úžasné kolekcie. Legendárnej herečky, ako Penelope Cruz, Sharon Stone, Kate Winslet a Madonna dôverujú značke Swarovski, aby vyzerali čo najlepšie a stále stáli v centre pozornosti.


Milujú Swarovski

Sharon Stone, Madonna, Marion Cotillard, Kate Winslet, Penelope Cruz, Jennifer Lopez, Beyoncé Knowles, Charlize Theron, Hilary Duff, Emma Thompson, Meryl Streep, Zhang Ziyi, Eva Longoria Parker, Jennifer Aniston, Andie MacDowell, Teri Hatcher, Aishwarya Rai , Audrey Tautou, Mélanie Laurent, Emmanuelle Béart, Isabelle Adjani, Sandra Oh, Diane Kruger, Christina Aguilera, Faye Dunaway, Michelle Yeoh … a mnoho ďalších.

Aj počas tohtoročného filmového festivalu v Cannes majú možnosť milovníci filmu sledovať svoje hviezdy vyzdobené šperkami Swarovski. Veď Swarovski je stelesnením istoty a úspechu.

NIPOS                                                              Photos: Image.net

www.swarovski.com