Autentické príbehy, nadčasové témy

Tapety v inom svetle

0

Tapety v inom svetle

Neoddeliteľnou súčasťou moderného interiérového dizajnu sa opäť stávajú tapety. Horúcou novinkou sú najmä personalizované fototapety. Pri vyberaní vhodného doplnku sa už nemusíte obmedzovať len istým typom vzoru alebo farbou. Svoju fantáziu môžete mať pri nových službách úplne voľnú.

Hodia sa všade

Veľkoplošný obrázok rozkvitnutého kvetu alebo panorámy metropoly vdýchne vašim stenám úplne nový pocit. Do spálne sa hodia pokojnejšie a prírodné motívy, ale obývačku môžete zariadiť oveľa dobrodružnejšie, napríklad v štýle romantickej ulice v Paríži.

Motívom sa skutočne medze nekladú.Chcete mať doma fotografiu obľúbeného speváka alebo panorámu mesta, ktorého atmosféru milujete? John Lennon alebo západ slnka nad New Yorkom môžu visieť na vašej stene už o 7 dní. Podobne vám Che Guevara môže robiť spoločnosť pri popíjaní obľúbeného Cuba libre. Nechajte sa inšpirovať a vdýchnite novú atmosféru aj do vašej spálne či obývačky. Ako na to? Jednoduchšie, ako si myslíte.

Veľký výber

Rozsiahlu inšpiráciu a kvalitné služby vám ponúka portál www.obrazynamieru.sk. Tu si môžete vybrať a nechať poslať fotografiu z viac ako 23 000 originálnych motívov. V množstve fotografií sa rýchlo zorientujete vďaka prehľadne zorganizovaným kategóriám. Môžete sa rozhodovať medzi prírodnými momentkami, reprodukciami umeleckých diel alebo fotografiami svetoznámych miest. Všetky fotografie sú dostupné v najvyššej kvalite. Tapety si môžete navrhnúť na hladký alebo štruktúrovaný papier, ale aj textilný podklad. Ten dodá vašim stenám veľmi jemný a luxusný rozmer.

O konečnom spracovaní a parametroch obrazu rozhoduje zákazník – teda vy. Obraz je expedovaný podľa požiadaviek na veľkosť, spracovanie aj rám. V ponuke sú rozmery od 30×45 až po 210×140 cm. Zaujímavosťou je blind rám, ktorý zobrazí vašu fotografiu v plnom formáte inovatívnou metódou. Po zadaní všetkých vlastností sa ihneď začína proces výroby obrazu, aby o 7 dní visel na vašej stene.

Words and Photos: obrazynamieru.sk