Autentické príbehy, nadčasové témy

Továreň na dobrú náladu

0

Továreň na dobrú náladu

Keď som si prezeral informácie o Fitclube Bezinka, narazil som na zaujímavý citát: „My nie sme obyčajné „fitko“, sme továreň na dobrú náladu“. Priznám sa, že dokonale charakterizuje filozofiu fitnescentra, ktoré vás už na prvý pohľad zaujme.

Pokiaľ sa konkrétnejšie zameriate na Fitclub Bezinka zistíte, že to nie je len také obyčajné fitnescentrum. Majiteľ Marián Bezák sa spolu s kolegami už od začiatku snaží do rozvoja fitness priniesť niečo viac. A v tomto trende pokračuje dodnes. Fitclub patrí k profesionálnym zariadeniam, ktoré dokážu uspokojiť nároky aj tých najnáročnejších klientov.

Pohodu a energiu, ktorú tu pulzuje zaregistrujete už na recepcii fitnescentra, kde si tiež môžete posedieť s priateľmi po náročnom programe. Spoznávanie samotného „fitka“ ponúka mnohé prekvapenia, či už v oblasti moderného vybavenia, alebo kvality služieb. Pre klientov je pripravený odborný trénersky tím, ktorý preferuje individuálny prístup, ale v takej miere, aby pobyt v klube patril k mimoriadne príjemným. Dôraz sa tu kladieme na moderné, čisté a príjemné prostredie.

Prvoradou úlohou Fitclubu Bezinka je postarať sa nielen o zdravý životný štýl svojich návštevníkov, ale taktiež o to, aby tu našli príjemné miesto medzi domovom a prácou. Aby zabudli na stres a únavu z práce, uvoľnili sa po každodenných rodinných povinnostiach. Návšteva vo fitnescentre by sa mala stať očakávanou a bežnou súčasťou života každého klienta, ktorý sa rozhodne stať jeho súčasťou.

Súčasný Fitclub Bezinka je situovaný na dvoch podlažiach o rozlohe takmer 1000 m2. Klienti majú k dispozícii posilňovňu vybavenú zariadením od firmy STAR TRAC, miestnosť na skupinové lekcie: step aerobic, body work, fitball, jóga, pilates. Pre vyznávačov bicyklov je k dispozícii spinning. K relaxu patrí parná sauna, takmer všetky druhy masáží, a pre mamičky s deťmi je k dispozícii detský kútik.
Za dôležitú považujem spomenúť skutočnosť, že od 1. mája 2009 funguje Fitclub Bezinka ako klub, ktorý takýmto spôsobom dokáže pre svojich členov zabezpečiť vysoký štandard. Práve táto forma zaručuje pôsobenie kvalifikovaného tímu trénerov, kvalitného personálu, zvyšovania kvality služieb a modernizácie zariadenia. Klubové členstvo napomáha k tomu, aby fitness pre návštevníkov predstavoval nielen zdravý životný štýl, ale tiež aby tu každý našiel oázu pokoja v každodennom stereotype. Veď nie je zaujímavé nájsť si chvíľku času pre seba a odpočívať len tak v relax zóne?  Návšteva vo Fitclube Bezinka sa tak môže stať očakávanou a bežnou súčasťou života.

Som presvedčený, že kto objaví skvelú atmosféru Fitclubu Bezinka, rád sa sem vráti. Návšteva tohto fitnescentra nie je len o veľkých svaloch a postavách snov, ale predovšetkým o životnom štýle. Fitclub Bezinka nie je obyčajné „fitko“, je to skôr továreň na dobrú náladu.

Peter Fritz                                                                         Photos: Bezinka

www.bezinka.sk