Autentické príbehy, nadčasové témy

Užite si adventný čas a koniec roku v znamení rakúskeho wellnessu

0

Wellness a kúpeľný komplex Therme Laa – Hotel & Spa sľubuje nielen osvedčenú kvalitu rakúskeho wellnessu a s tým spojené služby, ale i zaujímavé zľavy v čase adventu. Doprajte si v predvianočnom zhone termálne kúpele a sauny v kombinácii so skvelou kuchyňou a spoľahlivým servisom.

V chladných dňoch na konci roka si užite napríklad vonkajší soľný bazén s teplotou až 36 °C alebo tradičné rakúske saunové rituály a procedúry s netradičnými prísadami ako napr. so soľou, medom, kozím mliekom, jogurtom, grapefruitom, čokoládou či konopným olejom. Pre najmenších hostí je k dispozícii detský svet s plytkým bazénom a šmykľavkou, väčšie deti poteší 90m dlhý tobogan so svetelnými a zvukovými efektmi. V januári 2010 sa ale v Therme Laa otvorí skutočná novinka tzv. „Lávska džungla“ – priestor s tzv. textilnými saunami určený pre celú rodinu. Tu sa počíta so saunovaním výhradne v plavkách, aby sa deti a mládež mohli zoznámiť s pozitívnymi zdravotnými účinkami saunovania už v útlom veku.

Ježiško sa ide kúpať do Therme Laa zadarmo, Santa Claus a Dedo Mráz nech zaplatia…

Zatiaľ čo je niekde hlavnou postavou adventu Santa Claus či Dedo Mráz, komplex Therme Laa dodržiava tradície a chcel by v predvianočnom čase privítať prvých sto Ježiškov v kúpeľoch zadarmo. Kto od 14. do 20. decembra 2009 príde do termálnych kúpeľov Therme Laa prezlečený za Ježiška, nemusí za vstup zaplatiť. Voľná vstupenka čaká na prvých 100 Ježiškov.  


Aj hotel Therme Laa čaká na svojich Ježiškov

Kto sa počas príchodu do hotela Therme Laa ubytuje v prezlečení Ježiška, dostane jednu noc zadarmo. Pre tých, ktorí si želajú predĺžiť pobyt o jednu noc zadarmo, to znamená rýchlo si zarezervovať dovolenku. Pre prvých 24 hostí, ktorí sa v čase od 8. do 24. decembra 2009 ubytujú v hoteli 4* Superior ako Ježiško, získajú jednu noc z dvoch nocí pobytu zadarmo. V Therme Laa zostáva tradícia tradíciou a preto majú len Ježiškovia šancu užiť si wellness zadarmo, zatiaľ čo Santa Claus a Dedo Mráz musia naďalej za relax služby zaplatiť.


Darčekové poukazy do Therme Laa ako ideálny vianočný darček

Urobte svojim blízkym tento rok radosť netradičným vianočným darčekom v podobe špičkového wellness zážitku. Na výber máte darčekové vianočné poukazy na jednu alebo dve noci v hoteli s polpenziou, poukazy do termálnych kúpeľov, alebo peňažné poukážky v hodnote 10 až 50 EUR, ktoré môžete použiť v termálnych kúpeľoch, aj v hoteli. Darčekové poukazy si môžete kúpiť rýchlo a pohodlne online s kreditnou kartou (Visa, MasterCard, American Express, Dinners Club) na online-shope: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/_area/518528/_subArea/612065/index_cs.html

Darčekové poukazy si môžete objednať i e-mailom na sinne@therme-laa.at, alebo telefonicky +43 (0) 2522/84700-733.

Silvestrovská oslava vo veľkom štýle

Hotel Therme Laa pripravil na záver roka balíček služieb spojený so silvestrovskou oslavou. V cene silvestrovského pobytu je zahrnutá polpenzia a slávnostné silvestrovské menu o šiestich chodoch vrátane zábavného programu s hudbou zakončeného ohňostrojom. Doprajte si príjemný vstup do nového roka s množstvom relaxačnej ponuky na špičkovej úrovni.

Za štyri dni pobytu a tri noci (platí pre nástup 29. alebo 30. 12. 2009) zaplatíte 552,- eur na osobu v dvojlôžkovej izbe Superior.

Za 8 dní pobytu a 7 nocí (platí pre nástup 25. 12. 2009) zaplatíte 966,- eur na osobu v dvojlôžkovej izbe Superior a jednu noc tak máte zadarmo.

Viac informácií o rakúskom kúpeľnom komplexe Therme Laa – Hotel & Spa v českom jazyku nájdete na adrese: http://www.therme-laa.at/xxl/_lang/cs/index.html

Words & Photos: Accedogroup

www.therme-laa.at