Free Porn

Autentické príbehy, nadčasové témy

V roku 2018 uvedie Ulysse Nardin kolekciu Classico „rok psa“

0
V roku 2018 uvedie Ulysse Nardin kolekciu Classico „rok psa“

Statočný pes môže dosiahnuť impozantné výkony. So svojou vrodenou čestnosťou, veľkorysosťou a vernosťou má skutočné vodcovské schopnosti a je pre neho jednoduché získať si priateľov. Pes si zaslúži byť znázornený na krásnom modely hodiniek Classico. Ulysse Nardin oslavuje svojím posledným prírastkom do kolekcie Classico „rok psa“.

 

V živom vyobrazení umelec oslavuje toto láskyplné stvorenie a predurčuje ho k úžasnému životu vo veľkej prírode. Obraz psa je rovnako vylepšený vďaka starej metóde smaltovania.  „Grand Feu“ – použitá technológia, ktorá za obrovského tepla spája  nazvaný sklovinu, sa spája s technikou „Champlevé“, ktorá pozostáva z vyrezávania jemných bodov dlátom priamo na ciferníku, ktoré sa potom spoja rôznym farebným smaltom. Posledný krok, ktorý je aj najcitlivejším, pozostáva z toho, že sa obohatí samotný motív tým, že sa na povrchu vyrezávajú všetky kovové časti.


Toto starodávne umenie smaltovania je neuveriteľne zriedkavé a len málo remeselníkov na svete zvládlo túto dekoračnú techniku ​​v takej miere, ktorá je zobrazená na hodinkách. Už takmer tridsať rokov prináša Ulysse Nardin techniku smaltovania na svoje číselníky a je v skutočnosti jedinou medzi hodinárskymi spoločnosťami, ktoré siahajú po starých remeslách. Spomínaná technika sa praktizuje v spoločnosti Donzé Cadrans, ktorá je členom skupiny spoločností Ulysse Nardin.

Limitovaná edícia 88 kusov v prevedení s 18-karátovým ružovým zlatom, je poháňaná technológiou automatického naťahovania UN-815. Tiež sa môže pochváliť rezervou 42 hodín. V puzdre o veľkosti 40 mm je unikátny smaltový náter „Grand Feu Champlevé“ odolný voči vode do hĺbky 50 metrov a na uchytenie slúži remienok z kože aligátora.


Kombinácia špičkovej kvality s umeleckým majstrovským smaltovaním vytvára z modelu Classico Dog spoľahlivé hodinky s prvkami elegantnej krásy, ktorý je ideálny pre odvážnych, lojálnych jedincov s inštinktom pre vedenie a s láskou k luxusu.

 

Peter Fritz

Fotografie: UN Press

 

www.ulysse-nardin.com