Autentické príbehy, nadčasové témy

Ako šoubiznis prevalcoval krízu

0

Práve teraz som premýšľala nad tým, či showbiz stojí pevne na svojich základoch. Prekvapilo by vás, čo ma okamžite napadlo v súvislosti s touto témou – doslova som chcela zvolať – svet módy a zábavy tu bude stále. Pokiaľ existuje ľudská populácia, bude tu aj zábavný priemysel.

O tom však nemusím nikoho presviedčať. Videli ste už vysielanie televíznych staníc, ktoré by ponúkali čistú obrazovku? Objem peňazí v šoubiznise sa vplyvom krízy môže znížiť, ale ľudia i v tomto období potrebujú dobrú zabávu. Viem, že množstvo  talentovaných modeliek, hercov, fotografov či režisérov dnes rieši existenčné problémy. Tak isto konkurencia je v súčasnosti oveľa intenzívnejšia. Keďže aktívne pracujem vo svete showbizu, usilujem sa odvádzať stopercentný výkon pre to, aby boli klienti, ktorých zastupujem, spokojní.

Musím sa priznať, že práve zábava pomohla mojej rodine prejsť najhorším obdobím svetovej hospodárskej krízy. Môjho manžela Nika značne zasiahli jej dôsledky, pretože pracoval v oblasti nehnuteľností, ako inžinier vo sfére životného prostredia. No nevzdal sa a rozhodol sa vstúpiť do mojej firmy, ktorá napreduje. V agentúre Hype som skôr bojovala s nedostatkom času, ktorý mi neumožňoval naplno využívať všetky obchodné možnosti. Dnes rieši všetky administratívne úlohy a pracuje ako môj asistent. Umožnil mi tak zamerať sa na vlastný rozvoj a prezentáciu našich aktivít vo svete. Kríza nás prinútila spojiť sily a vďaka tomu sme mohli rozšíriť našu sieť. Skutočne sme mohli v tomto čase   výraznejšie investovať do video a televíznej produkcie pre našich klientov, no tiež rozvíjať vlastné projekty.

Mohli sme tak intenzívnejšie pripravovať mediálne výstupy v televízii, na internete i v  tlači a tak vo väčšej miere reprezentovať záujmy našich klientov. Momentálne pracujeme na realizácii našej vlastnej show s názvom „Hype!“. Prežívame veľmi vzrušujúce obdobie.

Victoria Talbot
majiteľka agentúry Hype
(New York)

Photos: Sherry Lee

www.allabouthype.com