Autentické príbehy, nadčasové témy

Cartier v polo nálade

0

Cartier v polo nálade

Spoločnosť Cartier je známa svojim kladným vzťahom k polu. Každoročne sa pod jej hlavičkou konajú prestížne polo podujatia. Medzi ne patril aj júlový turnaj na známom ihrisku Guards Polo Club vo Windsor Great Park. Okrem skvelých športových výkonov sme tu mohli sledovať zaujímavé tváre zo sveta showbizu.

Najdôležitejším zápasom bolo stretnutie tímu Anglicka, ktorý tento raz podporila automobilka Audi, a hráčov z Nového Zélandu. Kivi tím si vybrala spoločnosť EGF International, no šťastie na jej strane nestálo. Víťazstvo si vybojoval domáci tím, ktorý vyhral v pomere 9:7. Nezastrašilo ho ani tradičné predzápasové maorské Haka. Nový Zéland sa musel skloniť pred majstrovstvom hráčov Anglicka.

Ocenenia pre víťazný tím, ale aj pre najlepších hráčov stretnutia odovzdával princ Charles, Arnaud Bamberger zo spoločnosti Cartier a Nicholas Calquhoun Denvers z Hurlingham Polo Association. Korunovačný pohár pre víťazný tím vzal ako prvý kapitán Anglicka Luke Tomlinson. Pegasus Trophy pre najužitočnejšieho hráča sa ušla kapitánovi Nového Zélandu – Jamesovi Beinovi. Víťazná trofej Pony Award sa ušla aj deväťročnej kobyle Gumboot z Nového Zélandu.

V hľadisku slávneho polo klubu sa objavili zaujímavé osobnosti, ktoré pozvala spoločnosť Cartier. K najznámejším určite patrili herci Tommy Lee Jones a Sir Ben Kinglsey. Kto v minulosti obľuboval dievčenskú skupinu Spicew Girls, tak určite neprehliadol Geri Halliwell.

NIPOS                                                         Photos: Image.net

www.guardspoloclub.com