Autentické príbehy, nadčasové témy

Dobré idey na začiatok roka

0

Pokiaľ máte záujem začať nový rok vo veľkom štýle, siahnite po dvoch zaujímavých knihách, ktoré vám otvoria dvere do sveta marketingu, PR, alebo vás posunú vo vnímaní vašej osoby. Objavíte nové pravidlá marketingu či si získate obľubu u svojich spolupracovníkov.

Nové pravidlá marketingu a PR
(David Meerman Scott)

Ako efektívne využívať sociálne siete a médiá, blogy, správy, online video a virálny marketing na získavanie zákazníkov.

Táto kniha sa hneď po svojom vydaní v USA stala bestsellerom a vyvolala veľký záujem marketérov, PR špecialistov, ale aj začínajúcich podnikateľov. Práve im sociálne médiá ponúkajú skvelé možnosti na prezentáciu produktov, budovanie značky a rozvoj predaja bez obrovských vstupných nákladov, ktoré by v minulosti museli vynaložiť. Rozšírené a doplnené vydanie Nových pravidiel marketingu a PR obsahuje: množstvo prípadových štúdií, ktoré ilustrujú najnovšie trendy internetového marketingu a PR, nové techniky využívania sociálnych médií a sietí ako Twitter, Facebook či YouTube, návod, ako s pomocou internetu komunikovať priamo so zákazníkmi, zvýšiť úroveň predaja a zviditeľniť firmu či značku, formulovať efektívne marketingové posolstvá a doručiť ich cieľovej skupine, ktorej sú určené, množstvo zaujímavých, inšpiratívnych príkladov využitia marketingových možností, ktoré ponúka internet.

Formát: 155 x 225mm
Väzba: tvrdá s prebalom
Cena: 18.99 EUR
Počet strán: 288
ISBN: 978-80-8109-149-0

Dobrý šéf, zlý šéf
(Robert I. Sutton)

Ako sa stať najlepším a poučiť sa od najhorších

Ako sa stať dobrým šéfom svojim podriadeným? Ako ich svojimi zásahmi a príkazmi motivovať a neznechutiť? Ako byť prísny ale spravodlivý? Ako byť dôsledný a zároveň neubíjať tvorivosť? Ako organizovať porady tak, aby sa nezmenili na nudné stretnutia zívajúcich zamestnancov? Odpovede nielen na tieto otázky nájdete v knihe Dobrý šéf, zlý šéf. Autor využíva množstvo výskumov a skutočných prípadov, na ktorých ilustruje nielen mentalitu, osobnosť a činy skvelých šéfov, ale zdôrazňuje tiež chyby, ktoré občas urobia aj tí najlepší, no najhorší ich opakujú zas a znova.

Formát: 145 x 207 mm
Väzba: mäkká
Cena: 11,99 EUR
Počet strán: 208
ISBN: 978-80-8109-139-1

www.eastonebooks.com