Autentické príbehy, nadčasové témy

Knihy, ktoré vás budú motivovať

0

Ponúkame vám výber nových knižných titulov vydavateľstva Eastone Books, ktoré vám prinesú zaujímavé informácie a osviežia vaše myslenie.

Seth Godin: Nenahraditeľní
Ako sa stať kľúčovým človekom vo vašej firme či organizácii

Myslíte si, že ste iba bezvýznamným anonymným kolieskom v obrovskej mašinérii? Pri svojej práci sa iba  prispôsobujete a čakáte na pokyny od iných? Nerobíte to, čo by ste chceli a čo by vám prinášalo radosť? Tak to zmeňte! Staňte sa pre vašu firmu nenahraditeľným! Nebojte sa vniesť do svojej práce ľudskosť a veľkorysosť. Pracujte s entuziazmom, empatiou, úctou a rešpektom. Nebojte sa problémov – vnímajte ich ako výzvy, ktoré vás posunú vpred.

Seth Godin vám vo svojej novej knihe ukáže, ktoré zručnosti sú pre nenahraditeľných nevyhnutné a ako ich rozvíjať. Toto je kniha o vás – o vašej voľbe, o vašej budúcnosti, o vašom potenciáli vnášať obrovské zmeny do akejkoľvek oblasti, ktorú si zvolíte.

Inovatívna kniha Nenahraditeľní vyvolala v USA búrku nadšenia a stala sa bestsellerom New York Times za desať dní odo dňa vydania.

Seth Godin je uznávaným odborníkom v oblasti marketingu. Je zakladateľom úspešnej interenetovej spoločnosti Squidoo a autorom trinástich kníh, preložených do viac ako tridsiatich jazykov, z ktorých sa každá jedna stala medzinárodným bestsellerom. V súčasnosti je považovaný za najvplyvnejšieho blogera na tému biznisu a jeho blog patrí medzi dvadsaťpäť najčítanejších na svete. Nájdete ho na adrese www.sethgodin.com

Rozmery: 145 x 207 mm
Väzba: brožovaná
Počet strán: 256
ISBN: 978-80-8109-195-7

Allen P. Adamson: Digitálna značka
Ako sa najlepšie značky presadzujú v digitálnom svete

Ako ovplyvňuje virtuálne prostredie internetu a sociálnych médií zabehnuté, ale aj novovznikajúce značky? V dnešnej digitálnej ére už nestačí len „byť online“. Správanie a názory zákazníkov významne ovplyvňujú úspech značiek a firmy vedia, aké dôležité je online dianie sledovať. V priebehu niekoľkých sekúnd si totiž vďaka diskusiám, blogom, komentárom či „tweetom“ môžu zákazníci vymeniť názory na značku a jej produkty, alebo opísať konkrétne skúsenosti, ktoré nemusia byť vždy pozitívne. Ak však firma nájde spôsob, ako sa k tejto spätnej väzbe čo najrýchlejšie a najjednoduchšie dostať, dokáže na názory zákazníkov adekvátne a včas reagovať.

V knihe Digitálna značka autor pomôže firmám nájsť spôsob, ako na to. Podrobne analyzuje vplyv internetu na vnímanie značky zákazníkmi, a čo z toho môže firma získať. Na množstve konkrétnych príkladov dokazuje, ako pri budovaní značky a jej udržaní v povedomí ľudí efektívne využívať rôzne online platformy, akými sú Facebook, Twitter, ale aj YouTube, blogy či rôzne digitálne aplikácie. Marketérom, obchodníkom, ale aj firmám pomáha pri rozhodovaní, ktorý konkrétny digitálny nástroj v akej situácii použiť, ktorú formu online interakcie zvoliť a ako získané názory od zákazníkov využiť vo svoj prospech. Podobne ako v knihe Jednoducho značka, aj Digitálna značka zdôrazňuje princípy jednoduchého posolstva značky, dôležitosti jej odlíšenia a hlavne počúvania zákazníka.

Allan P. Adamson je uznávaný špecialista na branding, riaditeľ americkej brandingovej spoločnosti Landor Associates, ktorá je súčasťou globálnej skupiny Young & Rubicam. Spolupracoval s viacerými svetovými firmami ako GE, IBM, Procter & Gamble, PepsiCo, Pfizer, Philip Morris či Verzion. Ako špecialista na branding je známy z televízie i rozhlasu, často ho citujú aj v The New York Times, The Wall Street Journal, Advertising Age, USA Today či BrandWeek.

Rozmery: 155 x 225 mm
Väzba: tvrdá s prebalom
Počet strán: 240
ISBN: 978-80-8109-192-6

Words & Photos: Eastone Books

www.eastone.com