Autentické príbehy, nadčasové témy

Kúsok sviatočného pôvabu

0

So spoločnosťou Van de Velde, s výrobcom luxusnej spodnej bielizne a lídrom na trhu v štátoch Beneluxu, ste sa už mohli na našich stránkach stretnúť. Tento raz prichádzame so zaujímavou novinkou – unikátnou značkou Marie Jo Intense. Značka, ktorá ukrýva za svojím názvom luxusnú, športovú spodnú bielizeň.

Po skúsenostiach a prieskume trhu spoločnosť Van de Velde dospela k poznaniu, že čoraz viac žien sa venuje športu. Každá chce vyzerať dobre a okrem toho sa cítiť pohodlne, príjemne. Čiže okrem funkčnosti vyžadujú aj pôsobivý vzhľad, kvalitu a funkčnosť. Nová značka Intense vychádza z tradícií Marie Jo. Na základe skúseností vytvorila firma aj Marie Jo Intense, športovú značku spodného prádla, kde sa snúbi kvalita, komfort a zdravie so ženskosťou a módnymi trendmi.


Trendy štýl

Každý model spĺňa všetky atribúty moderných štýlov a, samozrejme, dýcha luxusom. Zvýšenú pozornosť výrobca kladie na dizajn, ktorý je vyjadrením moderných tvarov, lesklých, ozdobných elementov a stehov v trendy odtieňoch. Marie Jo Intense je tiež prvá značka športovej spodnej bielizne, ktorá prichádza s módnymi odtieňmi spolu so svetlými a tmavými tónmi farieb.

Úžasná postava

Množstvo žien si myslí, že športová bielizeň a „drôty“ sa nemajú v láske. Marie Jo Intense však tento mýtus dokonale likviduje. Takže, v súčasnosti môžu ženy bez problémov využívať špeciálne navrhnutú bielizeň aj s výstuhou, ktorú však nebudú cítiť. Originálna, ergonomická výstuž bola špeciálne vyvinutá pre každú podprsenku. Výsledkom je komfort a rovnako príťažlivá postava aj v športovej aréne.


Claudia Pechstein je fanúšikom Marie Jo Intense

Nemecká hviezda rýchlokorčuľovania na dlhej trati a olympijská šampiónka je fanúšikom kvalitnej kolekcie Marie Jo Intense. O športovej bielizni hovorí: „Cítite, že všetko je veľmi dobre navrhnuté, založené na dôkladnom výskume. Výsledkom je perfektná bielizeň. Ako žena si často obliekam športovú spodnú bielizeň a musím sa priznať, že v minulosti som sa necítila veľmi dobre, pohodlne. Potom som objavila značku Marie Jo Intense a moje pocity sa zmenili. Cítim sa ľahko, pohodlne, pritom trendy.“

Peter Fritz     Photos: Marie Jo Press

www.mariejo.com