Autentické príbehy, nadčasové témy

Lancia na 67. medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach

0

Známe luxusné značky s obľubou využívajú možnosti predviesť sa na prestížnych podujatiach. K nim patrí nepochybne filmový festival v talianskych Benátkach. Aké by to bolo, keby v krajine pizze a kvalitného vína nežiarila aj domáca značka. Už piaty rok sa na filmovom červenom koberci zviditeľňuje automobilka Lancia, ktorá je hlavným sponzorom Medzinárodného filmového festivalu.

Lancia aj tento rok vybavila usporiadateľa festivalu flotilou nových vozidiel, ktoré pochádzajú zo špeciálnej série Lancia Delta „Hard Black“. Tieto modely možno vidieť takmer všade, kde sa vyskytujú filmové hviezdy či hviezdičky. Verzia Lancia Delta „Hard Black“ je vôbec prvým modelom, ktorý ponúka exkluzívnu, lesklú, čiernu strechu v kombinácii s matnou, čiernou, farebnou schémou karosérie. Táto prestížna vlajková loď značky Lancia prezentuje vysokú úroveň talianskej elegancie a je ideálnou voľbou, aby vo svojom elegantnom interiéri prevážala top mená a hviezdy strieborného plátna a dopravila ich z Lida až k červenému kobercu.

Po úspechu z predchádzajúcich ročníkov sa aj tento rok vracia do Benátok Lancia Café. Kaviareň si našla najlepšie miesto na terase hotela Excelsior v Lido, ktoré je miestom stretnutí smotánky z Benátok a okolia. Toto exkluzívne, ale príjemné prostredie ponúka protagonistom festivalu možnosť stretávať sa v rafinovanej, ale uvoľnenej atmosfére. Lancia Café poskytuje tak isto ideálne miesto pre médiá, kde majú možnosť spolu s novými talentami, producentmi, režisérmi a hercami na rozhovory. Lancia Café hostí podujatia a stretnutia organizované Lanciou, rovnako ako aj rôznymi produkčnými domami, čo láka reprezentantov rôznych časopisov a filmových inštitúcií počas celej doby trvania festivalu. Svojou prítomnosťou na 67. ročníku International Film Festival v Benátkach, Lancia ešte viac posilňuje svoje spojenie so svetom filmu.

Pre zaujímavosť by sme chceli dodať, že Lancia Delta si zahrala aj vo filme či v reklame. Od roku 2008 bola služobným automobilom najprestížnejších, svetových filmových festivalov, spolu s Richardom Gerem si zahrala v reklame a tiež sme ju mohli vidieť vo filme „Angels & Demons“ – Anjeli a démoni, ktorý bol sfilmovaný na základe úspešnej knihy Dana Browna.

NIPOS                                                       Photos: Inmagine

www.lancia.com
www.lancia.sk