Autentické príbehy, nadčasové témy

Neodolateľné jesenné Crocs do dažďa a zimy

0

Leto sa už pomaly končí, letné tropické teploty začnú ustupovať a vystrieda ich chladnejšie počasie spojené s vetrom a jesennými dažďami. Letná obuv – žabky, otvorené baleríny, dierkované topánky, tak jednoznačne musia vystriedať topánky zavreté a nepremokavé. Americká značka Crocs prichádza s radou úplne nových modelov, ktoré nielen spĺňajú tieto podmienky, ale naviac skvele vyzerajú.

Najvýraznejším modelom sú dámske Gretel vychádzajúce z tvaru typických drevákov. Mäkký, protišmykový a nepremokavý materiál Croslite dopĺňa teplá kožušinka a mašlička, ktorá topánke dodáva netradičný a veľmi ženský vzhľad. Topánky sa vyrábajú v rôznych farebných kombináciách – farba kožušiny a šnúrky väčšinou kontrastuje s vlastnou topánkou. K dispozícii sú tak napríklad kombinácie tmavomodrej s bielou a svetlomodrou šnúrkou, kanárikovo žltá s bielou a hnedou šnúrkou, alebo hnedá s bielou a šnúrkou v ružovej farbe.

Unisexovou novinkou, ktorá je i v detských veľkostiach, sú topánky Blitzen, ktoré sú obdobou modelu Crocs, Mammoth. Jedná sa v podstate o klasický model Crocs s kožušinkou, ktorý je ale podstatne vylepšený: má len tri dierky, takže je kompletne nepremokavý.

Modely budú dostupné v obchodoch Destroy, Pery, HomeArt a tiež v novom obchodnom dome MY na Národní třídě v Prahe.

Words & Photos: 2media.cz

www.crocs.com
www.crocs.eu