Autentické príbehy, nadčasové témy

Richard Branson: Biznis v plnej nahote

0

Kniha Biznis v plnej nahote ja návodom na to, ako prekážky v podnikaní zmeniť na šancu, plány na príležitosti a  tie následne na úspech. Dôkazom toho, že sa to skutočne dá, je úspešný britský podnikateľ a miliardár svetového mena, sir Richard Branson, ktorý vo svojej knihe ponúka vlastný pohľad na svoje dlhoročné pôsobenie v biznise a  vo svojej spoločnosti, delí sa o skúsenosti na pozadí svojich najriskantnejších, najbrilantnejších a najtrúfalejších podnikateľských aktivít.

Čitatelia dostanú možnosť zistiť, prečo sa spoločnosť  Virgin, ktorej základy založil už ako dvadsaťročný mladík, pokúsila vyzvať na súboj jednu z najväčších svetových „supernadznačiek“, ako sa VirgMobile USA podarilo stať firmou, ktorá najrýchlejšie v histórii (rýchlejšie než Microsoft, Google a Amazon) vyprodukovala zisk vo výške viac ako miliardy dolárov. Richard Branson je jediným človekom na svete, ktorému sa podarilo od nuly vybudovať osem miliardových spoločností (hodnota uvádzaná v amerických dolároch) v ôsmich rozličných sektoroch.

Aké vlastnosti hľadá Richard Branson v ľuďoch, ktorých zamestnáva? Ako sa vyrovnáva s krízami? Ktorých podnikateľov obdivuje najviac? Objavte skutočný príbeh, ktorý sa skrýva za úspechom Virgin Blue v Austrálii, o čo v skutočnosti išlo, keď sa Virgin Group uchádzala o banku Northern Rock a prečo je Richard presvedčený, že všetky firmy musia spolupracovať s vládami štátov na riešení klimatických zmien a investovať do budúcnosti našej planéty.

Biznis v plnej nahote je dynamický, inšpiratívny a skutočne originálny sprievodca na ceste k úspechu v podnikaní a v živote, kombinujúci neoceniteľné rady s pozoruhodnými a úprimnými príbehmi zo zákulisia najväčších úspechov, ale aj najväčších omylov skupiny Virgin. 

SIR RICHARD BRANSON – mimoriadne úspešný medzinárodný podnikateľ a prezident spoločnosti Virgin Group, ktorú tvorí viac než tristo spoločností. S podnikaním začal už ako šestnásťročný a dnes hodnota jeho majetku predstavuje viac než štyri miliardy dolárov. Jeho značka Virgin, zastrešujúca postupne spoločnosti ako Virgin Records, Virgin Megastores (dnes Zavvi), Virgin Atlantic Airways, Virgin Mobile a Virgin Galactic sa stala jednou z najpoprednejších svetových značiek životného štýlu.

Richard Branson je autorom dvoch knižných bestsellerov Losing My Virginity a  Screw It, Let’s Do It.

Richard Branson: Biznis v plnej nahote
ISBN: 978-80-8109-099-8
Cena: 18.99 EUR / 572.09 SKK
Dátum vydania: 2.9.2009

Words & Photos: Eastonebooks

www.eastonebooks.com