Autentické príbehy, nadčasové témy

Štýlová taška na športové potreby

0

Od marca sú na českom trhu, v niektorých vybraných obchodoch s doplnkami k dispozícii tašky a kabelky americkej legendárnej značky LeSportsac, ktorá je na svetovom trhu viac ako tridsať rokov.

Portfólio značky je veľmi široké – od kabeliek na rameno pre bežné denné nosenie, cez kozmetické tašky a puzdra na notebooky, až po tašky na športové potreby. Jednou z nich je taška Lotus Yoga Bag určená pre všetkých nadšencov jogy, ktorým prináša veľmi praktické riešenie úložného priestoru pre všetky potreby určené k pravidelným návštevám telocvične. Do tašky Yoga Bag sa totiž vojde takmer všetko. Je dlhá (rozmery sú 20x71x15 cm), takže do nej uložíte rohože, uteráky, oblečenie, jedlo a nápoje a ďalšie drobnosti, ktoré je možné uložiť do štyroch vnútorných vreciek. Má postranné ventilačné otvory a odnímateľný pás, takže je možné nosiť túto tašku v ruke alebo na ramene.

Keď vás táto „zázračná“ taška zaujala, nemusíte sa obávať. U našich susedov v Českej republike si môžete Yoga Bag v rôznych farebných prevedeniach kúpiť napríklad v obchodoch Destroy, HomeArt nebo Ragazza za 2 590 Kč. Ďalšie informácie nájdete na oficiálnych stránkach

Words&Photos: 2media.cz

www.lesportsac.com