Autentické príbehy, nadčasové témy

Traja zaujímaví muži

0

Traja zaujímaví muži

Vstúpte do sveta troch zaujímavých mužov, ktorí zmenili svet. Dvojica Larry Page a Sergey Brin stáli pri zrode Google, a legendárny Steve Jobs zas zachránil firmu, ktorá používa vo svojom znaku jablko – Apple. Pokiaľ chcete spoznať ich príbehy, zoznámte sa s knihami, ktoré vás dokážu inšpirovať.

Richard L. Brandt

Ako uvažujú Larry Page a Sergey Brin
Tajomstvo úspechu mimoriadnych mužov v pozadí spoločnosti Google

Larry Page a Sergey Brin – mená zakladateľov spoločnosti Google sa stali synonymom úspechu, bohatstva a brilantného uvažovania, ktoré častopredbieha súčasnosť, ale tiež dravosti,  nekompromisnosti a podľa niektorých ajarogancie. Ich spôsob vnímania internetu ovplyvnil životy  stoviek miliónov ľudí na celej zemeguli. Vytvorili firmu, o ktorej sa mnohí domnievajú, že patrí medzi potenciálne najnebezpečnejšie na svete, pretože zhromažďuje doteraz nevídané množstvo údajov a informácií, ktoré využíva pre vlastný rozmach a prípadne by s nimi mohla aj obchodovať. Ale kde je pravda? Máme sa firmy Google báť, alebo ju podporovať? Dá sa idealizmus skombinovať s biznisom? Kto sú Brin a Page, čo ich motivuje a kam smeruje ich podnikanie?

Kniha je pokusom o nachádzanie objektívnych odpovedí na tieto a mnohé ďalšie zaujímavé otázky.

Formát: 145 x 207 mm
Väzba: mäkká
Cena: 10,99 EUR
Počet strán: 184
ISBN: 978-80-8109-140-7

Ako uvažuje Steve Jobs – iKona úspechu novodobej éry

Kniha Ako uvažuje Steve Jobs je portrétom dvoch Stevov – charizmatického perfekcionistu, vynikajúceho podnikateľa a inovátora s citom pre trhové trendy (a výrobky, ktoré ovplyvnili celú generáciu používateľov), a manipulátora a elitára so sociopatickými sklonmi, ktorý, nedbajúc na prognózy, už niekoľko rokov úspešne bojuje so zákerným ochorením. Jeho závratný úspech Kahney sleduje od chvíle, keď sa Jobs vracia do firmy Apple, ktorá sa ocitla na pokraji bankrotu. Svojím perfekcionizmom, inováciami a vizionárstvom, ale aj nemilosrdnými škrtmi a nekompromisnými personálnymi výmenami ju nový šéf postupne vyvedie z turbulentných vôd hroziaceho krachu a nasmeruje k novým hviezdnym métam. Kniha tiež ponúka zhrnutie vlastností a postupov Steva Jobsa, ktoré z vynaliezavého a talentovaného podnikateľa urobili iKonu úspechu novodobej technologickej éry.

Formát: 145 x 207 mm
Väzba: mäkká
Cena: 10,99 EUR
Počet strán: 232
ISBN: 978-80-8109-141-4

www.eastonebooks.com