Autentické príbehy, nadčasové témy

V Sheratone zažiarilo slnko

0

Sheraton Evening priniesol tento mesiac kubánske umenie a uviedol do spoločnosti nové vydanie šperku medzi lifestyle magazínmi. Milliard Sun bol pokrstený tým najaktuálnejším nápojom v rukách tých najpovolanejších.

Francúzske šampanské v krásnej bielej fľaši je totiž novinkou na našom trhu a ako sme sa dozvedeli, je určené na pitie hlavne cez deň v kombinácii s ovocím a ľadom. Túto prvú fľašu otvoril spolu s marketingovou riaditeľkou Milliard Sun Veronikou Husárovou, hlavný hostiteľ tohto večera, sám pán maliar na tabakové listy Milton Bernal. Týmto večerom odštartoval aj nádhernú jedno-mesačnú výstavu svojich diel v bratislavskom hoteli Sheraton.

Na tomto pravidelnom, každomesačnom večierku sme zahliadli aj veľa známych tvárí, vystúpil aj kubánsky spevák Lazaro de Jesús Hodelin Thomas, tanečný pár Diana Branikova a kubánsky tanečník Johnson Mayet, tanečná skupina Amigos Latino, či La Suerte. Každý predviedol kúsok zo svojho umenia a to je to, čo Amber’s Bar prináša svojim hosťom pravidelne už 6 mesiacov. Na ďalšie vydanie sa môžeme tešiť už 25.mája a organizátor Cherry&Cherry vraj chystá opäť plnohodnotný program.

Words: Dollpem Media                                                                  Photos: PR

www.sheratonbratislava.com